Solitude Homes

  • 12 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Solitude Homes Λονδίνο απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το Σεντ Κάθριν'ς Ντοκ και περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το Μάτι του Λονδίνου. Η πρόσβαση στην ιδιωτική πισίνα εξασφαλίζει μια ακόμα πιο χαλαρωτική διαμονή.

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος έχουν πρόσβαση στο μπαλκόνι, στην κουζίνα και στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό.

Υπάρχει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, όπου μπορείτε να φτιάξετε ένα απλό γεύμα.

Το Πλανητάριο Peter Harrison απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτό το διαμέρισμα. Επίσης το Μουσείο του Λονδίνου βρίσκεται σε απόσταση 6 χλμ. Το αεροδρόμιο Λονδίνο Σίτι βρίσκεται 5 χλμ μακριά από το διαμέρισμα Solitude Homes, ενώ ο σταθμός του μέτρο South Quay είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Solitude Homes Λονδίνο
Canary Wharf - Luxury Apartment With Skyline View
Τιμή μόνο για κινητά

Canary Wharf - Luxury Apartment With Skyline View

80 μ από το κατάλυμα
Modern 2B Riverside Apartment In Canary Wharf
Τιμή μόνο για κινητά

Modern 2B Riverside Apartment In Canary Wharf

4.0
Αξιοπρεπές 1 σχόλιο
141 μ από το κατάλυμα
Cubo Canary Wharf
Τιμή μόνο για κινητά

Cubo Canary Wharf

9.1
Άριστο 31 σχόλια
232 μ από το κατάλυμα
USD 229 USD 206
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Blackheath station
    4,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Solitude Homes;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Solitude Homes περιλαμβάνουν Μουσείο του Λονδίνου, Σεντ Κάθριν'ς Ντοκ καθώς και Πλανητάριο Peter Harrison Planetarium.
    • Στο το διαμέρισμα Solitude Homes προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Solitude Homes περιλαμβάνουν Lotus Chinese Floating και Cinnamon Restaurant and Bar και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Υπάρχει πισίνα στο το διαμέρισμα Solitude Homes;
      Ναι, στο το διαμέρισμα Solitude Homes έχει ιδιωτική πισίνα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Blackheath station
    4,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Solitude Homes Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο